Kon-TEC na V Krajowych Dniach Pola w Boguchwale 2024

Kon-TEC uczestniczy w V Krajowych Dniach Pola w Boguchwale, które odbywają się od 14 czerwca do 16 czerwca 2024 roku. Organizowane przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, wydarzenie to jest największym tego typu spotkaniem dla branży rolniczej w Polsce i zyskało już rozpoznawalną markę w środowisku. W tym roku mamy zaszczyt być tam na zaproszenie firmy ML System.

Krajowe Dni Pola to wyjątkowa okazja, by wziąć udział w prezentacjach ekspertów, panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz wystawach najnowszych osiągnięć w dziedzinie agrotechniki. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem "Nowoczesne rolnictwo", co doskonale wpisuje się w naszą misję wprowadzania innowacyjnych rozwiązań magazynowania energii w sektorze rolniczym.

Znajdziesz nas w Strefie Odnawialnych Źródeł Energii, gdzie będziemy prezentować nasze zaawansowane systemy magazynowania energii, w tym nasz niskonapięciowy magazyn energii kompatybilny z systemami Deye i Victron. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasza technologia może zwiększyć efektywność i zrównoważoność operacji rolniczych.

Niskonapięciowy magazyn energii Kon-TEC 5,12kWh 100Ah KT-LFPES512100 - kompatybilny DEYE Victron

Wydarzenie jest podzielone na różne strefy tematyczne, takie jak:

  • Strefa Innowacji
  • Strefa Rozwoju Obszarów Wiejskich
  • Strefa Odnawialnych Źródeł Energii
  • Strefa Ogrodnictwa
  • Strefa Pszczelarstwa
  • Strefa Nauki i Doradztwa
  • Strefa Gospodarstw Ekologicznych

Każda z tych stref stanowi platformę wymiany wiedzy i dyskusji, umożliwiając odwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi technologiami i praktykami w nowoczesnym rolnictwie.

Zapraszamy na to ogólnopolskie wydarzenie, zainicjowane przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wygląda polska wieś, jej tradycje, kultura i zwyczaje.

Do zobaczenia w Boguchwale!

Inne artykuły

Łączenie akumulatorów – którą metodę wybrać?

Dowiedz się, jak skutecznie łączyć akumulatory LiFePO4, aby zwiększyć wydajność i trwałość swoich systemów energetycznych. Poznaj różnice między połączeniem szeregowym a równoległym i wybierz najlepszą metodę dla swoich potrzeb. Sprawdź nasz poradnik!

Mój Prąd 6.0 już we wrześniu tylko z magazynami energii

Program „Mój Prąd 6.0” przewiduje dotacje nie tylko na instalacje paneli fotowoltaicznych, ale również na zakup magazynów energii. Oznacza to, że od września 2024 roku, aby uzyskać wsparcie finansowe, inwestorzy będą musieli zainstalować magazyny energii.

Relacja z BATTERY FORUM Poland 2024: Medal za Stoisko Targowe!

Nasza firma zdobyła medal za stoisko targowe na BATTERY FORUM Poland 2024! Podczas tego prestiżowego wydarzenia zaprezentowaliśmy nowoczesne akumulatory LiFePO4, magazyny energii oraz systemy niskonapięciowe i wysokonapięciowe. Na naszym stoisku można był

Zapraszamy na BATTERY FORUM Poland 2024!

Odwiedź nas na Branżowych Targach Baterii i Technologii Magazynowania Energii i Zasilania - BATTERY FORUM Poland 2024! Zobacz innowacyjne akumulatory LiFePO4, magazyny energii i systemy nisko- oraz wysokonapięciowe. Spotkaj ekspertów i poznaj technologie

Międzynarodowe Targi Caravaningowe 2024

Szanowni Klienci i Partnerzy! Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Caravaningowe, które odbędą się od 5 do 7 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo Znajdziecie nas w Hali D na stoisku D2.12

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty