O nas

Firma Kon-TEC już od pięciu lat swojej obecności na rynku dostarczyła już ponad 1000 klientów rozwiązania w zakresie magazynowania energii. Specjalizujemy się w akumulatorach litowo-jonowych, przede wszystkim tych opartych na ogniwach LiFePO4. Nasze produkty charakteryzuje niezawodność, wysoka jakość i długa żywotność istotnie wyróżniająca nas na tle krajowej konkurencji. Dzięki własnemu serwisowi oraz laboratorium badawczo-rozwojowemu jesteśmy w stanie zapewnić pełny serwis obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej, szybko identyfikując przyczyny ewentualnych niezgodności działania naszych urządzeń. 

Dodatkowo, zapewniamy, że podawane przez nas parametry dotyczące żywotności pochodzą z naszych danych laboratoryjnych, a nie są tylko informacją przekazywaną przez producenta – jak zdarza się u niektórych dostawców. 

Jeżeli szukacie Państwo rozwiązań w zakresie magazynowania energii, które będą niezawodne i mogą służyć Państwu przez lata – zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz rozpoczęcia współpracy!

5 LAT NA RYNKU

Dzięki naszemu doświadczeniu tworzymy dla Państwa produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się żywotnością niedostępną u innych dostawców na krajowym rynku.

WŁASNY SERWIS

W odróżnieniu od wielu producentów i dostawców, zapewniamy Państwu pełne wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak również pogwarancyjne.

WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Jako jeden z niewielu producentów w kraju oferujemy akumulatory LiFePO4 o żywotności sięgającej nawet 3000 cykli.

LABORATORIUM BADAWCZO-ROZWOJOWE

Prowadzimy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, pozwalające na testowanie oferowanych przez nas produktów.

PONAD 1000ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

W ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyliśmy nasze produkty już do ponad 1000 zadowolonych klientów.

NASZE AKUMULATORY:

• Akumulatory Kon-TEC są lżejsze o 1/3 i zapewniają większe oddawanie mocy,
niż tradycyjne akumulatory kwasowo-ołowiowe, żelowe lub AGM

• Szybkie ładowanie, przy niskich stratach energii. Wysoka efektywność energetyczna
jest zapewniona przez bardzo wysoką sprawność (ok. 99%).

• 100% prądu niezależnie od stopnia rozładowania. W przypadku akumulatorów
kwasowo-ołowiowych to nie więcej niż 60% deklarowanej pojemności.

• Bardzo wysoka żywotność - 2000 cykli (pełne naładowanie i rozładowanie) lub więcej, po których akumulator zachowuje co najmniej 80% pojemności nominalnej. Dla porównania, akumulator kwasowo-ołowiowy wytrzymuje zazwyczaj tylko ok.
200-300 cykli.

• Zysk z wydajności. Dzięki wysokiej trwałości, akumulator LiFePO4 wykazuje 2x mniejszy koszt
oddanej energii w porównaniu do akumulatorów GEL.

Własny serwis

W odróżnieniu od wielu producentów i dostawców, zapewniamy Państwu pełne wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak również pogwarancyjne. Możecie Państwo kontaktować się z naszymi serwisantami zarówno w kwestiach dotyczących użytkowania naszych akumulatorów, jak również ewentualnych problemów związanych z ich eksploatacją. 

W przypadku jakichkolwiek niezgodności działania sprzedawanych przez nas produktów, naprawiamy je dla Państwa lub jeśli jest to niemożliwe – wymieniamy produkty na nowe.

Wysoka jakość produktów

Jako jeden z niewielu producentów w kraju oferujemy akumulatory LiFePO4 o żywotności sięgającej nawet 3000 cykli. Oznacza to, że będziecie Państwo z satysfakcją użytkować nasze produkty nawet przez kilkanaście lat od momentu zakupu. 

Staramy się projektować nasze akumulatory tak żeby były niezawodne i odporne na czynniki zewnętrzne. Wprowadzamy do nich kolejne usprawnienia i innowacje – takie jak np. możliwość komunikacji za pomocą modułu Bluetooth pozwalająca na łatwy i szybki dostęp do danych eksploatacyjnych akumulatora.

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty

Polityka cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.