O nas

SPECJALIŚCI OD TECHNOLOGII LiFePO4

Jesteśmy firmą technologiczno-handlową. 
Nasz zespół, to doświadczeni specjaliści w technologii LiFePO₄. 

Nasze podstawowe produkty to akumulatory 12V o pojemnościach od 50Ah do 300Ah. Wśród których można znaleźć linię ekonomiczną, linie wyposażoną w łączność bezprzewodową oraz linię z matami grzewczymi oraz komunikację bezprzewodową. Do wyżej wymienionych produktów posiadamy szeroką gamę ładowarek od 12V do 48V. 

 

Kolejnym podstawowym elementem asortymentu są to rezydencyjne magazyny energii nisko i wysoko prądowe. W ofercie mamy przemysłowe magazyny energii od 70kWh, 140kWh i więcej. Posiadamy też opracowany przez nasz BMS, stworzony i produkowany w Polsce.


W czasie pięciu lat swojej obecności na rynku dostarczyliśmy już ponad 1000 klientom rozwiązania w zakresie magazynowania energii. Specjalizujemy się w akumulatorach litowo-jonowych, przede wszystkim tych opartych na ogniwach LiFePO₄. 

 

Nasze produkty charakteryzuje niezawodność, wysoka jakość i długa żywotność istotnie wyróżniająca nas na tle krajowej konkurencji. Dzięki własnemu serwisowi oraz laboratorium badawczo-rozwojowemu jesteśmy w stanie zapewnić pełny serwis obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej, szybko identyfikując przyczyny ewentualnych niezgodności działania naszych urządzeń. 

 

Dodatkowo, zapewniamy, że podawane przez nas parametry dotyczące żywotności pochodzą z naszych danych laboratoryjnych, a nie są tylko informacją przekazywaną przez producenta – jak zdarza się u niektórych dostawców.

 

 • Wysoka jakość produktów
  Oferujemy akumulatory LiFePO₄ o żywotności sięgającej do 6000 cykli w zależności od intensywności rozładowania i ładowania akumulatorów.
 • Ponad 1000 zadowolonych klientów
  W ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyliśmy nasze produkty już do ponad 1000 zadowolonych klientów.
 • Już od ponad 7 lat na rynku
  Dzięki naszemu doświadczeniu tworzymy dla Państwa produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się bardzo wysoką  żywotnością. 
 • Laboratorium badawczo-rozwojowe 
  Prowadzimy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, pozwalające na testowanie oferowanych przez nas produktów zanim jeszcze trafią one do naszych klientów.
 • Własny serwis
  W odróżnieniu od wielu producentów i dostawców, zapewniamy Państwu pełne wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak również pogwarancyjne.


Konsultacje techniczne
Tel: +48 572 001 151

Sprzedaż i obsługa B2B
Tel: +48 572 001 152

Sprzedaż B2B
 +48 603 765 133

Marketing i obsługa B2C
Tel: +48 572 001 153

Serwis
Tel: +48 572 001 154
 

Zapraszamy również do kontaktu za pośrednictwem e-mail: 
info@kon-tec.eu 

Pozostałe informacje dot. kontaktu, adresu biura, magazynu oraz formularz kontaktowy:
https://kon-tec.eu/kontakt


Jeżeli szukacie Państwo rozwiązań w zakresie magazynowania energii, które będą niezawodne i mogą służyć Państwu przez lata 

– zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz rozpoczęcia współpracy!

 

 

Wysoka jakość produktów

Jako jeden z niewielu producentów w kraju oferujemy akumulatory LiFePO₄ o żywotności sięgającej do 6000 cykli w zależności od intensywności rozładowania i ładowania akumulatorów. Oznacza to, że będziecie Państwo z satysfakcją użytkować nasze produkty nawet przez kilkanaście lat od momentu zakupu.

Staramy się projektować nasze akumulatory tak żeby były niezawodne i odporne na czynniki zewnętrzne. Wprowadzamy do nich kolejne usprawnienia i innowacje – takie jak np. możliwość komunikacji za pomocą modułu komunikacji bezprzewodowej pozwalająca na łatwy i szybki dostęp do danych eksploatacyjnych akumulatora.

Własny serwis

W odróżnieniu od wielu producentów i dostawców, zapewniamy Państwu pełne wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak również pogwarancyjne. Możecie Państwo kontaktować się z naszymi serwisantami zarówno w kwestiach dotyczących użytkowania naszych akumulatorów, jak również ewentualnych problemów związanych z ich eksploatacją. 

W przypadku jakichkolwiek niezgodności działania sprzedawanych przez nas produktów, naprawiamy je dla Państwa lub jeśli jest to niemożliwe – wymieniamy produkty na nowe.

Laboratorium badawczo-rozwojowe

W ciągu pięciu lat obecności na rynku Prowadzimy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, pozwalające na testowanie oferowanych przez nas produktów zanim jeszcze trafią one do naszych klientów.

Dlatego też mamy pewność, że podawane przez nas informacje dotyczące rzeczywistej żywotności naszych akumulatorów są zgodne z prawdą i nie są jedynie kopią informacji podawanej przez producenta – jak bywa u niektórych dostawców. Laboratorium pozwala również na szybką diagnostykę jakichkolwiek niezgodności działania sprzedawanych przez nas urządzeń, a tym samym umożliwia efektywne prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.nasze produkty już do ponad 1000 zadowolonych klientów.

Ponad 1000 zadowolonych klientów

W ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyliśmy nasze produkty już do ponad 1000 zadowolonych klientów. W tym okresie praktycznie nie zdarzyły się żadne reklamacje związane z ukrytymi wadami akumulatorów lub ich niewłaściwym działaniem. Nasi klienci już od wielu lat użytkują nasze akumulatory w wielu obszarach – łodzie i jachty, campery, samochody o zabudowie specjalistycznej oraz wiele innych.

Bardzo często klienci wracają do nas realizując kolejne inwestycje – to świadczy o zaufaniu i zadowoleniu z dotychczas użytkowanych produktów. Satysfakcja naszych klientów jest naszą inspiracją do ciągłego rozwoju i ulepszania oferowanych przez nas akumulatorów i osprzętu do nich.

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty