Relacja z BATTERY FORUM Poland 2024: Medal za Stoisko Targowe!

BATTERY FORUM Poland 2024. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze stoisko targowe zostało wyróżnione medalem za innowacyjność i profesjonalizm! 🏅 To ogromne wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju i prezentowania najlepszych rozwiązań w dziedzinie magazynowania energii.

Więcej informacji znajdziesz po filmem
 
 

Prezentacja naszych produktów

 

Podczas targów zaprezentowaliśmy szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Wśród nich znalazły się:
 
Akumulatory LiFePO4 12V o pojemnościach od 50Ah do 300Ah. Te nowoczesne baterie są idealne do różnorodnych zastosowań, od domowych po przemysłowe, zapewniając niezawodne źródło zasilania.
 
Magazyny energii o pojemnościach od 5kWh do 140kWh, które gwarantują efektywne i stabilne magazynowanie energii na dużą skalę. Są one doskonałym rozwiązaniem dla firm poszukujących niezawodnych systemów do zarządzania energią.
 
 
Systemy niskonapięciowe 48V oraz wysokonapięciowe. Te systemy zostały zaprojektowane z myślą o różnorodnych potrzebach energetycznych, zarówno w zastosowaniach domowych, jak i przemysłowych.
 
 

Technologie naszych partnerów

 

Na naszym stoisku nie zabrakło również prezentacji technologii dostarczanych przez naszych partnerów:
Deye – producent hybrydowych falowników, które umożliwiają elastyczne zarządzanie energią, integrując różne źródła zasilania w jedno efektywne rozwiązanie.
ENEL-PC – dostawca falowników przemysłowych, które stanowią serce dużych instalacji energetycznych, zapewniając niezawodność i wysoką wydajność.
Victron (asortyment wkrótce dostępny w naszym sklepie internetowym) – firma znana z wysokiej klasy inwerterów i rozwiązań solarnych, które doskonale integrują się z naszymi systemami magazynowania energii, tworząc spójne i efektywne ekosystemy energetyczne.
 
 

Wnętrze technologii na wyciągnięcie ręki

 

Podczas targów postawiliśmy na interaktywność i możliwość zobaczenia naszych urządzeń od środka. Przygotowaliśmy specjalne sekcje, w których odwiedzający mogli zobaczyć, jak skonstruowane są nasze produkty i jakie innowacje kryją się za ich niezawodnością. Naszym celem było pokazanie, co sprawia, że nasze rozwiązania są tak wydajne i trwałe.
 
 

Spotkania z ekspertami

 

Nasze stoisko było miejscem licznych spotkań i rozmów z ekspertami. Nasi specjaliści oraz eksperci z firm partnerskich byli dostępni, aby odpowiadać na pytania i dzielić się swoją wiedzą na temat najnowszych trendów i innowacji w branży magazynowania energii. Była to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i zdobycia cennych informacji.
 
 

Specjalni goście

 

Wśród gości odwiedzających nasze stoisko znaleźli się także znani Youtuberzy specjalizujący się w dziedzinie energetyki. Mieli oni okazję zobaczyć nasze produkty z bliska i podzielić się swoimi opiniami oraz spostrzeżeniami na temat naszych rozwiązań. Ich obecność przyciągnęła dodatkową uwagę i zainteresowanie odwiedzających.
 

Podsumowanie

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na BATTERY FORUM Poland 2024. To były trzy dni pełne inspiracji, innowacji i cennych spotkań. Medal za stoisko targowe jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszej pracy nad rozwojem naszych technologii.
Zapraszamy do obejrzenia naszej filmowej relacji z targów, która przeniesie Was w atmosferę BATTERY FORUM Poland 2024 i pokaże, jak nasze innowacyjne rozwiązania energetyczne mogą wspierać zrównoważony rozwój.
 
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych edycjach targów!

Inne artykuły

Mój Prąd 6.0 już we wrześniu tylko z magazynami energii

Program „Mój Prąd 6.0” przewiduje dotacje nie tylko na instalacje paneli fotowoltaicznych, ale również na zakup magazynów energii. Oznacza to, że od września 2024 roku, aby uzyskać wsparcie finansowe, inwestorzy będą musieli zainstalować magazyny energii.

Kon-TEC na V Krajowych Dniach Pola w Boguchwale 2024

Kon-TEC uczestniczy w V Krajowych Dniach Pola w Boguchwale, które odbywają się od 14 czerwca do 16 czerwca 2024 roku. Wydarzenie to jest największym tego typu spotkaniem dla branży rolniczej w Polsce i zyskało już rozpoznawalną markę w środowisku.

Zapraszamy na BATTERY FORUM Poland 2024!

Odwiedź nas na Branżowych Targach Baterii i Technologii Magazynowania Energii i Zasilania - BATTERY FORUM Poland 2024! Zobacz innowacyjne akumulatory LiFePO4, magazyny energii i systemy nisko- oraz wysokonapięciowe. Spotkaj ekspertów i poznaj technologie

Międzynarodowe Targi Caravaningowe 2024

Szanowni Klienci i Partnerzy! Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Caravaningowe, które odbędą się od 5 do 7 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo Znajdziecie nas w Hali D na stoisku D2.12

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty