Niskonapięciowy magazyn energii Kon-TEC 5,12kWh 100Ah KT-LFPES512100 - kompatybilny DEYE Victron
ID produktu: 07.03
Masz pytania? Zadzwoń do nas! +48 572 001 150
Parametry techniczne
Napięcie znamionowe: 51.2 V
Pojemność: 100 Ah
Energia: 5120 Wh
Żywotność (100% DoD): 6000
Certyfikat: CE
Prąd znamionowy ładowanie/rozładowanie: 20 A
Maksymalny prąd obciążenia: 90 A
Maksymalny prąd ładowania: 70 A
Waga: 47 kg
Komunikacja: CAN / RS485
Temperatura pracy: 5 - 50ºC
Temperatura ładowania: 5 °C ~ 50 °C
Długość (1 sztuka): 48.2 cm
Szerokość (1 sztuka): 46 cm
Wysokość (1 sztuka): 13.35 cm
Pełna specyfikacja
Dostępny (308 szt.)
Magazyn Rzeszów: 308 szt.
Parametry techniczne
  • Napięcie znamionowe: 51.2 V
  • Pojemność: 100 Ah
  • Energia: 5120 Wh
  • Żywotność (100% DoD): 6000
  • Certyfikat: CE
  • Waga: 47 kg
  • Komunikacja: CAN / RS485
  • Temperatura pracy: 5 - 50ºC
  • Długość (1 sztuka): 48.2 cm
  • Szerokość (1 sztuka): 46 cm
Niektóre z możliwych zastosowań
  • Hybrydowe systemy fotowoltaiczne
  • Źródło zasilania dla inwerterów 12V~/230V~
Niskonapięciowy magazyn energii Kon-TEC 5,12kWh 100Ah KT-LFPES51210
Niskonapięciowy magazyn energii Kon-TEC 5,12kWh 100Ah KT-LFPES512100
  • Magazyny energii Kon-TEC  akredytowane do pracy z falownikami hybrydowymi DEYE
  • Bezpieczeństwo
    Akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe, posiadają wysoki współczynnik bezpieczeństwa.
    Ogniwa bez kobaltu z bezpieczną chemią LiFePO₄, zgodność z UL1973, IEC62619, CE, UN38.3, etc.
  • > 6000 Cykli bez zmiany parametrów
    Ponad 10 letnia żywotność bez istotnej zmiany parametrów ogniw, 6000 cykli lub więcej
  • Modułowość
  • Kompaktowy i elastyczny
    konstrukcja w standardzie 3U (133mm) wysokości. Dodatkowe zestawy wsporników dla różnych opcji instalacji. Szafa rack, podłoga, ściana.
  • Kompatybilność
    Falowniki Deye / Victron (instrukcja połączeń w zakładce “Dokumentacja do pobrania”)
  • Koszt A Wydajność
    Niższe koszty jednego cyklu, łatwa instalacja.
Najwyższy stopień bezpieczeństwa, Łatwe przystosowanie i modułowość
Kompatybilność
z Deye
Magazyny energii Kon-TEC akredytowane przez Deye. Montując magazyny energii wysokonapięciowe
 i niskonapięciowe marki Kon-TEC wraz z falownikami hybrydowymi Deye zachowujesz pełną
gwarancję obu producentów.
VICTRON & KON-Tec ekosystem
Zobacz ofertę Produktów Victron
Filmy
Pozostałe
    Części do układania w stos KT-LFPES512100 51,2V 100Ah - kompatybilny DEYE Victron Zobacz