Zapraszamy na BATTERY FORUM Poland 2024!

Data: 22-24 maja 2024
Miejsce: Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62,05-830 Nadarzyn, Hala B, Stoisko B2.01 

Cześć wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że nasza firma będzie uczestniczyć w Branżowych Targach Baterii i Technologii Magazynowania Energii i Zasilania - BATTERY FORUM Poland 2024! To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie energetyki, które odbędzie się w dniach 22-24 maja 2024 roku. Targi te to doskonała okazja do zaprezentowania naszych najnowszych produktów i technologii, a także do nawiązania wartościowych relacji biznesowych.

 

Co pokażemy na targach?

 

Na naszym stoisku będziecie mogli zobaczyć szeroką gamę naszych nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Przygotowaliśmy dla Was:

  • Akumulatory LiFePO4 12V o pojemnościach od 50Ah do 300Ah – idealne do różnorodnych zastosowań, od domowych po przemysłowe.
  • Magazyny energii o pojemnościach od 40kWh do 140kWh – zapewniające niezawodne magazynowanie energii na dużą skalę.
  • Systemy niskonapięciowe 48V oraz wysokonapięciowe o napięciu od 200V do 600V – dostosowane do różnych potrzeb, zarówno domowych, jak i przemysłowych.

 

Partnerzy i dodatkowe atrakcje

 

Nasze stoisko będzie również wzbogacone o technologie naszych partnerów, którzy dostarczają kluczowe komponenty do naszych systemów:

  • Deye – producent hybrydowych falowników, które pozwalają na elastyczne zarządzanie energią.
  • ENEL-PC – dostawca falowników przemysłowych, które są sercem dużych instalacji energetycznych.
  • Victron – firma znana z wysokiej klasy inwerterów i rozwiązań solarnych, które integrują się z naszymi systemami magazynowania energii.
  • ML-System - producent paneli fotowoltaicznych

Pokażemy nie tylko same urządzenia, ale także przykłady ich działania w zintegrowanym ekosystemie. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć, jak te wszystkie technologie współpracują ze sobą, tworząc efektywne i niezawodne rozwiązania energetyczne.

 

Wnętrze technologii na wyciągnięcie ręki

 

Zależy nam na tym, abyście mogli zobaczyć, jak nasze urządzenia wyglądają od środka i jak działa nasza technologia. Przygotowaliśmy specjalne sekcje, w których pokażemy wnętrza naszych urządzeń i szczegóły ich konstrukcji. Będzie to wyjątkowa okazja, aby zrozumieć, co sprawia, że nasze produkty są tak niezawodne i wydajne.

 

Spotkaj naszych ekspertów

 

Na naszym stoisku będą obecni nie tylko nasi specjaliści, ale także eksperci z firm partnerskich. Będą dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach i innowacjach w branży magazynowania energii.

 

Specjalni goście

 

Nasze stoisko odwiedzą również znani Youtuberzy, którzy są popularni w dziedzinie energetyki i magazynowania energii. Będziecie mieli okazję porozmawiać z nimi, posłuchać ich opinii i dowiedzieć się, jakie mają zdanie na temat naszych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na BATTERY FORUM Poland 2024. Do zobaczenia w maju!

Data: 22-24 maja 2024
Miejsce: Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62,05-830 Nadarzyn, Hala B, Stoisko B2.01 
 

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Inne artykuły

Łączenie akumulatorów – którą metodę wybrać?

Dowiedz się, jak skutecznie łączyć akumulatory LiFePO4, aby zwiększyć wydajność i trwałość swoich systemów energetycznych. Poznaj różnice między połączeniem szeregowym a równoległym i wybierz najlepszą metodę dla swoich potrzeb. Sprawdź nasz poradnik!

Mój Prąd 6.0 już we wrześniu tylko z magazynami energii

Program „Mój Prąd 6.0” przewiduje dotacje nie tylko na instalacje paneli fotowoltaicznych, ale również na zakup magazynów energii. Oznacza to, że od września 2024 roku, aby uzyskać wsparcie finansowe, inwestorzy będą musieli zainstalować magazyny energii.

Kon-TEC na V Krajowych Dniach Pola w Boguchwale 2024

Kon-TEC uczestniczy w V Krajowych Dniach Pola w Boguchwale, które odbywają się od 14 czerwca do 16 czerwca 2024 roku. Wydarzenie to jest największym tego typu spotkaniem dla branży rolniczej w Polsce i zyskało już rozpoznawalną markę w środowisku.

Relacja z BATTERY FORUM Poland 2024: Medal za Stoisko Targowe!

Nasza firma zdobyła medal za stoisko targowe na BATTERY FORUM Poland 2024! Podczas tego prestiżowego wydarzenia zaprezentowaliśmy nowoczesne akumulatory LiFePO4, magazyny energii oraz systemy niskonapięciowe i wysokonapięciowe. Na naszym stoisku można był

Międzynarodowe Targi Caravaningowe 2024

Szanowni Klienci i Partnerzy! Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Caravaningowe, które odbędą się od 5 do 7 kwietnia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo Znajdziecie nas w Hali D na stoisku D2.12

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty