Dlaczego produkcja BMS w Polsce jest ważna?

Ostatnie lata i zdarzenia takie jak pandemia, wypadek kontenerowca w Kanale Sueskim i załamanie łańcuchów dostaw, pokazały jednoznacznie, że poleganie tylko i wyłącznie na produkcji urządzeń w krajach dalekiego wschodu, może poskutkować problemami z ich dostawą na czas, jak również ze stabilnością cen. 

Z tego względu dołożyliśmy dużo starań, żeby cały nasz układ BMS był produkowany na miejscu, w Polsce. Układy BMS oferowane naszym klientom są produkowane na profesjonalnej linii produkcyjnej układów PCB w Rzeszowie, wyposażonej w zaawansowane systemy kontroli jakości. Dodatkowo, dzięki zaprojektowaniu układu BMS, przy uwzględnieniu realnej dostępności komponentów elektronicznych, mogliśmy zapewnić możliwości produkcyjne idące w setki i tysiące sztuk miesięcznie, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie w tym segmencie produktów na najbliższe lata nie tylko w Polsce, ale również w krajach Europejskich. 

Produkcja na miejscu pozwala również na większą elastyczność w przypadku ewentualnych zmian lub usprawnień wprowadzanych do układów BMS lub dostosowania go do wymagań klientów zamawiających większe partie produkcyjne.


 

Inne artykuły

Solar Energy Expo 2023

Kiedy wyjeżdżaliśmy na poprzednią edycję targów Solar Energy Expo w roku 2022, nie bardzo wiedzieliśmy, czego spodziewać się po pierwszej tego typu imprezie po pandemii.

BMS – przegląd interfejsów

Interfejsy przyłączeniowe, to punkty połączeń, dzięki którym układ BMS może łączyć się ze światem zewnętrznym.

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty

Polityka cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.