Gdzie kupić system zarządzania bateriami BMS?

Kiedy chcemy stworzyć customowy układ magazynowania energii, możemy stanąć przed problemem – skąd wziąć układ zarządzania baterią dla naszego magazynu? 

Obecnie, zarówno w Europie, jak i na całym świecie nie ma wielu producentów układów zarządzania akumulatorami litowo-jonowymi (producentów BMS-ów). M. in. z tego powodu, firma Kon-TEC podjęła się opracowania autorskiego układu BMS, który mógłby być dedykowany dla uniwersalnych zastosowań w stacjonarnych magazynach energii, bateriach stosowanych w samochodach elektrycznych, akumulatorach customowych. Dzisiaj, niemal dwa lata po rozpoczęciu opracowywania autorskiego układu BMS, możemy z dumą zaoferować Państwu kompletny i niezawodnie działający układ BMS, który możecie Państwo bezpiecznie stosować w realizowanych przez Państwa projektach. 

Co bardzo ważne – cały proces produkcji układu BMS jest realizowany na miejscu w Polsce, co wpływa na jego w zasadzie nieograniczoną dostępność na rynku polskim i rynkach europejskich. Z tego też względu, odpowiadając na pytanie zadane w tytule – jeden z lepszych, dostępnych obecnie na rynku, układów BMS można od teraz kupować za pośrednictwem strony www.kon-tec.eu

Zapraszamy Państwa do kontaktu!


 

Inne artykuły

Dlaczego produkcja BMS w Polsce jest ważna?

Ostatnie lata i zdarzenia pokazały jednoznacznie, że poleganie tylko i wyłącznie na produkcji urządzeń w krajach dalekiego wschodu, może poskutkować problemami z ich dostawą na czas, jak również ze stabilnością cen.

Solar Energy Expo 2023

Kiedy wyjeżdżaliśmy na poprzednią edycję targów Solar Energy Expo w roku 2022, nie bardzo wiedzieliśmy, czego spodziewać się po pierwszej tego typu imprezie po pandemii.

BMS – przegląd interfejsów

Interfejsy przyłączeniowe, to punkty połączeń, dzięki którym układ BMS może łączyć się ze światem zewnętrznym.

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty

Polityka cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.