Panel operatorski – łatwy dostęp i konfiguracja

Stworzenie panelu operatorskiego, dedykowanego dla układu BMS oferowanego przez firmę Kon-TEC, miało na celu ułatwienie obsługi urządzenia, w szczególności w sytuacjach lub miejscach, gdzie połączenie się z urządzeniem za pomocą komputera, może być utrudnione lub niemożliwe. 

Panel operatorski urządzenia pozwala na łatwe i szybkie konfigurowanie podstawowych parametrów urządzenia oraz podłączonego do niego magazynu energii. Panel operatorski nie ma w sobie zawartych wszystkich funkcjonalności aplikacji dostępowej użytkownika, przez co nie zastępuje jej w 100%, jednak pozwala na szybką konfigurację podstawowych parametrów, np. w celu sprawdzenia konkretnych ustawień systemowych na obiekcie, z którym współpracuje magazyn energii zarządzany przez układ BMS firmy Kon-TEC. 

Dzięki panelowi operatorskiemu, możemy również łatwo wyświetlać parametry użytkowanego magazynu energii oraz śledzić ich przebieg w czasie. Panel może być wyprowadzony i zamontowany na zewnątrz obudowy projektowanego magazynu energii.


 

Inne artykuły

Dlaczego produkcja BMS w Polsce jest ważna?

Ostatnie lata i zdarzenia pokazały jednoznacznie, że poleganie tylko i wyłącznie na produkcji urządzeń w krajach dalekiego wschodu, może poskutkować problemami z ich dostawą na czas, jak również ze stabilnością cen.

Solar Energy Expo 2023

Kiedy wyjeżdżaliśmy na poprzednią edycję targów Solar Energy Expo w roku 2022, nie bardzo wiedzieliśmy, czego spodziewać się po pierwszej tego typu imprezie po pandemii.

BMS – przegląd interfejsów

Interfejsy przyłączeniowe, to punkty połączeń, dzięki którym układ BMS może łączyć się ze światem zewnętrznym.

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty

Polityka cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.