Samodzielne definiowanie parametrów precharge

W przypadku wyboru opcji samodzielnego definiowania procedury precharge, Użytkownik może definiować jej następujące parametry:

- „Precharge initial delay [x 10ms]”– początkowy czas oczekiwania na wyrównanie napięć (do momentu rozpoczęcia pomiarów różnicy napięć),

- „Precharge switching timeout [x 10ms]”– czas realizowania pomiarów różnicy napięć, 

- „Max voltage difference [V]” – różnica napięć, po spadku do której, załączany jest stycznik główny (procedura precharge się kończy),

- „Max precharge current [A]” – maksymalny prąd, po spadku poniżej którego, załączany jest stycznik główny (procedura precharge się kończy),


Uwaga! Aby procedura precharge się zakończyła, muszą wystąpić dwa warunki jednocześnie.

- „Retry timeout [s]” – czas, po jakim procedura precharge uruchomi się ponownie, w przypadku minięcia czasu realizowania pomiarów różnicy napięć, bez osiągnięcia wymaganych parametrów zakończenia procedury precharge.


 

Inne artykuły

Rekordowe dotacje na magazyny energii
Rekordowe dotacje na magazyny energii

Stabilizacja systemu energetycznego, lepsze wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i tańszy prąd dla firm – to główne cele nowego programu dofinansowania magazynów energii, który rusza już w lutym. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodne

80 TYS. ZŁ OSZCZĘDNOŚCI NA OŚWIETLENIU W BLOKU!

Czy to możliwe? Tak! Dzięki potężnemu magazynowi energii, który zasila części wspólne budynku, można znacząco obniżyć koszty energii. Chcesz dowiedzieć się, jak to działa? Obejrzyj najnowszy film na kanale @Pompa Ciepła i PV!

Czy magazyn energii wymaga pozwolenia na budowę?

Rozwój technologii odnawialnych źródeł energii niesie ze sobą liczne korzyści, ale także stawia przed inwestorami szereg pytań prawnych. Jednym z nich jest kwestia, czy instalacja magazynu energii wymaga pozwolenia na budowę.

Żywotność akumulatorów LiFePO4

Akumulatory o dużej pojemności znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach. Wykorzystujemy je w pojazdach elektrycznych, systemach magazynowania energii, czy w rozwiązaniach off-grid i urządzeniach rekreacyjnych.

Czy magazyny energii wymagają decyzji środowiskowej?

Magazyny energii stają się nieodłącznym elementem nowoczesnej infrastruktury energetycznej, jako narzędzia pozwalające na zwiększenie efektywności wykorzystania odnawialnych źródeł energii i stabilizację sieci elektroenergetycznych.

Ładowanie akumulatorów LiFePO4

Akumulatory LiFePO4 (litowo-żelazowo-fosforanowe) zrewolucjonizowały rynek urządzeń mobilnych i pojazdów elektrycznych, dzięki swojej trwałości, bezpieczeństwu i efektywności.

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty