Solar Energy Expo 2023

Kiedy wyjeżdżaliśmy na poprzednią edycję targów Solar Energy Expo w roku 2022, nie bardzo wiedzieliśmy, czego spodziewać się po pierwszej tego typu imprezie po pandemii. Ponieważ jednak nasze uczestnictwo w targach zakończyło się sukcesem, a oferowany przez nas układ BMS spotkał się z dużym zainteresowaniem, zdecydowaliśmy o wzięciu udziału w kolejnej edycji targów w roku 2023, która właśnie się zakończyła. 

Tym razem, mogliśmy zaprezentować na targach najnowszą, produkcyjną wersję opracowanego przez nas układu BMS, który możemy zaoferować szerokiemu gronu klientów. Co więcej, dzięki testom i kooperacjom przeprowadzonym w ciągu tego roku, mogliśmy zaprezentować, jak oferowany przez nas układ BMS współpracuje z falownikiem hybrydowym firmy Deye Polska, w przykładowej domowej mikroinstalacji OZE. Targi po raz kolejny okazały się dużym sukcesem dla naszej firmy. W ich trakcie mieliśmy szansę przybliżyć wszystkim zainteresowanym funkcjonalności oraz wyróżniające cechy oferowanego przez nas układu BMS. 

Mogliśmy również zebrać zamówienia na pierwszą partię produkcyjną, którą zaoferujemy klientom wraz z końcem realizowanego projektu.


 

Inne artykuły

Dlaczego produkcja BMS w Polsce jest ważna?

Ostatnie lata i zdarzenia pokazały jednoznacznie, że poleganie tylko i wyłącznie na produkcji urządzeń w krajach dalekiego wschodu, może poskutkować problemami z ich dostawą na czas, jak również ze stabilnością cen.

BMS – przegląd interfejsów

Interfejsy przyłączeniowe, to punkty połączeń, dzięki którym układ BMS może łączyć się ze światem zewnętrznym.

Newsletter

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj dodatkowe rabaty

Polityka cookies

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.